Продавец Антар развивает свой бизнес на Prom.ua 11 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
20 отзывов
Нашли цену ниже?! Мы предоставим дополнительную скидку;)%Связаться%
Сухие строительные смеси. Утепление фасадов.
+380934635811
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • picture 4

Kosbud (Польща)

Основним продуктом нашої компанії є штукатурки і фарби, які виробляються в широкому діапазоні кольорів, використовувані у зовнішніх системах утеплення. Наші продукти ми компонуємо згідно з чинними європейськими стандартами, що дозволяє нам досягти результату у вигляді продуктів найвищої якості, як з точки зору технології, так і естетики.
Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
Щоб гарантувати високу якість нашої продукції, на початку 2009 року ми відкрили новий завод, оснащений інноваційною технологічною лінією. Завдяки цій інвестиції, кожен продукт ми піддаємо процесу, що складається з кількох етапів, в якому мінливість температури і зміни кількості оборотів перемішування дозволяє одержати високу якість і однорідність продукції. На підставі перевірених сировинних матеріалів і компонентів, ми можемо виробляти покриття для кожного типу стін і фасадів, що перебуває поза конкуренцією.
Крім того, опіку над відповідними стандартами, а також контролем за якістю здійснює лабораторія KOSBUD, у якій ми систематично перевіряємо якість наших продуктів і розробляємо нові продукти в галузі будівельної хімії. Це дозволяє нам постійно шукати нові рішення для найвимогливіших клієнтів.
Більше десяти років досвіду роботи в галузі і систематичне підвищення популярності нашої продукції дозволили нам розширити нашу діяльність до 150 пунктів уповноважених дистриб’юторів по всій країні, що призвело змішування наші пластирі та фарби. Має значення також співпраця з Литвою, Україною, Словаччиною та Чехією та Росією, завдяки якій оцінюється якість, і просування польського продукту.
Турбуючись про час і благо наших клієнтів, до кожного замовлення ми підходимо індивідуально, обмежуючи виконання замовлень до необхідного мінімуму Оскільки нашим основним пріоритетом є реалізація бачення та концепцій наших партнерів, ми виправдовуємо очікування навіть найвибагливіших клієнтів.
Приєднуйтеся до рядів задоволених клієнтів.