Продавец Антар развивает свой бизнес на Prom.ua 11 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
20 отзывов
Нашли цену ниже?! Мы предоставим дополнительную скидку;)%Связаться%
Сухие строительные смеси. Утепление фасадов.
+380934635811
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • picture 4

Greenline

Виробнича Компанія«Поліпласт» вперше з'явилася на ринку України в 1999 році, як виробник сухих будівельних сумішей.

Новим напрямком діяльності ВК «Поліпласт» є виробництво високоякісних водоемульсійних фарб, штукатурних та шпаклювальних мас, захисних та грунтуючих засобів, під власною торговою маркою "GREENLINE"

Ні для кого не секрет, що сьогодні фарба в будівельному світі самий незамінний матеріал. Без нього неможливо уявити обробку жодного будинку і жодного приміщення.

Все це дозволило створити і зміцнити довіру до торгової марки "GREENLINE" серед українських споживачів - від роздрібних покупців і будівельників, до дизайнерів і великих компаній.

«Серцем» підприємства можна вважати лабораторію, оснащену найсучаснішим обладнанням.

Саме тут фахівці Компанії «Поліпласт» здійснюють ретельний контроль якості на всіх стадіях виробництва від вихідної сировини до випуску готової продукції. Завдяки сучасним технологіям і ретельному контролю якості на виробництві, вдається витримувати рівень якості продукції, який був заданий спочатку заснування компанії.

Все це дозволяє, не тільки працювати з існуючим асортиментом, але і постійно розширювати його, радуючи покупців.
 

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:

На нашому сайті ви маєте можливість :

• Ознайомитися з асортиментом "GREENLINE". , переглянути технічні характеристики, отримати консультацію фахівця , який допоможе підібрати найбільш відповідний для Вас матеріал виходячи з Ваших потреб , побажань і виділеного Вами бюджету для ремонту або будівництва.

• Отримати кваліфіковану технічну консультацію з питань застосування водоемульсійних фарб,грунтуючих та захисних емульсій або з інших питань в різних областях сучасного будівництва , а також залишити свій коментар чи висловити свої побажання 

•Замовити товар через корзину за вигідними цінами