Корзина
15 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Нашли цену ниже?! Мы предоставим дополнительную скидку;)%Связаться%
Сухие строительные смеси. Утепление фасадов.
+380934635811
Обращайтесь по контактным номерам.
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
 • picture 4

Известково-цементная штукатурка Kleyzer SVC

70 грн.

В наличии
Перезвоните мне
Известково-цементная штукатурка Kleyzer SVC
Известково-цементная штукатурка Kleyzer SVC
70 грн.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
 • +380 показать номер +380937197529 Анна, Life=)
 • +380934635811 Тарас, Life=)
 • +380503320800 Vodafone
 • +380444060962 Київ
 • +380973031410 Київстар
 • +380 показать номер +380937197529 Анна, Life=)
 • +380934635811 Тарас, Life=)
 • +380503320800 Vodafone
 • +380444060962 Київ
 • +380973031410 Київстар
 • Контакты
  • Телефон:
   +380937197529, Анна, Life=)
   +380934635811, Тарас, Life=)
   +380503320800, Vodafone
   +380444060962, Київ
   +380973031410, Київстар
  • Контактное лицо:
   Тарас, Анна
  • Адрес:
   Киевская обл., Киево-Святошинский р-н, г. Вишневое, ул. Черновола, 41, Киев, Украина
  • Email:
   fasad@ua.fm
  • Skype:
   taras.sobol90
 • Условия возврата и обмена

Цементно-вапняна штукатурка є високоякісною мінеральною штукатуркою, яка призначена для ручного або механічного виконання.

KLEYZER

SVC

штукатурка вапняно-цементна

Призначення.
Цементно-вапняна штукатурка є високоякісною мінеральною штукатуркою, яка призначена для ручного або механічного виконання традиційних одно- та багатошарових штукатурних покриттів всередині та зовні будинків. Цементно-вапняну штукатурку SVC можна наносити на сиру поверхню, виконану із цегли, блоків, пустотілої цегли, пінобетону й інших керамічних або вапняно-цементних матеріалів такого типу.

Склад.
Цементно-вапняна штукатурка «SVC» виготовлена на основі високоякісного портландцементу, вапна, мінеральних заповнювачів і функціональних добавок.

Властивості.
Завдяки відповідно підібраних параметрам, розчин приготовлений із цієї сухої суміші, пластичний, зручний у роботі й відрізняється гарною адгезією з основою, має високу марочну міцність, морозо- та водостійкість, екологічно безпечний.

Підготовка основи.
Рекомендується приступати до нанесення штукатурки після усадки й висихання стін і інших бетонних елементів, тобто через мінімум 2-3 місяця у випадку цегельних стін і 4-6 місяців у випадку стін і елементів з бетону. Осногва повинна бути сухою, стабільною, рівною і несучою, тобто, відповідно до міцною, очищеною від шарів, які можуть послабити адгезію штукатурки, особливо, від пилу, бруди, вапна, масел, жиру, воску, залишків масляних і емульсійних фарб. Частини поверхні, що погано тримаються, слід попередньо відбити, вільні частини, що обсипаются, усунути за допомогою сталевої щітки. Безпосередньо перед штукатуркою потрібно зволожити основу чистою водою. При необхідності, рекомендується застосування акрилової ґрунтівки глибокого проникнення KLEYZER GT. Штукатурка SVC не застосовується на дерев'яних, металевих основах, а також на основах з штучних речовин. Перед оштукатурюванням гіпсових основ, поверхню стін потрібно відповідно заґрунтувати, а потім прочертити гострим зубилом густу косу сітку так, щоб глибина подряпин становила, приблизно, 3 мм. Перед початком штукатурки цементно-вапняних плит їх стики повинні бути укріплені смугами з нержавіючої металевої сітки.
Занадто суху мінеральну поверхню безпосередньо перед нанесенням штукатурки змочити водою – цегельні стіни злегка, монолітні бетони з наповнювачами – рясно.

Приготування розчину.
Суху суміш замішати з відповідною кількістю чистої холодної води (4,0 5,0 л води на 25 кг сухій суміші) і розмішувати до одержання однорідної суміші. Найкраще це виконати за допомогою дриля з мішалкою або штукатурного агрегату. Час механічного вимішування становить 2-3 хвилини. Після приготування першої партії розчину перевірити її консистенцію. При необхідності додати води. Затверділий розчин не можна розбавляти водою або змішувати зі свіжим матеріалом.
Пропорції додавання води коректуються керуючись бажаною консистенцією штукатурки, видом основи та атмосферними умовами. Використання для приготування штукатурки неправильної кількості води приводить до зниження міцностних параметрів. Отриманий розчин необхідно використати протягом години. Для приготування розчину слід використовувати чисті ємності та інструменти.

Спосіб застосування.
Всі роботи потрібно проводити згідно з технологією штукатурних робіт. Для одержання рівної поверхні штукатурки застосовують напрямні штукатурні планки. Їх прикріплюють механічним шляхом або утоплюють в розчині.
Перший етап – це попереднє оштукатурювання. Розчин рівномірно нанести на всю поверхню основи та вирівняти правилом. Після нанесення одного шару штукатурки (5-20 хвилин) остаточне вирівнювання (затирання пластмасовою терткою, терткою із дрібною губкою або повстю) слід виконувати, коли розчин почне схоплюватися (на заґрунтованих основах –приблизно через 2 години, на основах з виконаним цементним набризгом – приблизно через 1,5 години). При накладенні декількох шарів розчину, черговий шар слід наносити після схоплювання розчину й утворення шорсткуватої поверхні, з метою поліпшення зчеплення (приблизно через 24 години). Штукатурка в цих двох етапах наноситься рівномірно за допомогою кельми або штукатурного агрегату. Надлишок розчину збирають пінополістирольною або дерев'яною терткою й кладуть назад в ємність. Свіжу штукатурку вирівнюють за допомогою довгої рейки, використовуючи напрямні планки. Дослідним шляхом потрібно визначити початок затирання, потрібно стежити за тим, щоб не відбулося пересихання поверхні штукатурки. Для затирання поверхні використовують відповідний інструмент, що дозволяє одержати потрібну обробку, напр., можна використовувати пінополістирольну тертку. Якщо штукатурка служить основою під керамічні плитки, то її не потрібно затирати. Під час висихання внутрішніх штукатурок потрібно стежити за гарною вентиляцією приміщень. Всі штукатурні роботи слід виконувати в суху сонячну погоду, при слабкому вітрі й не на сильнім сонці. Якщо роботу все-таки необхідно виконати при несприятливих атмосферних умовах, слід використовувати відповідні захисні покриття, що обмежують вплив атмосферних факторів. Оштукатурені приміщення необхідно вентилювати, однак при цьому берегти від протягів і не допускати занадто швидкого висихання розчину в результаті попадання прямих сонячних променів або дії систем утеплення. Фасадні штукатурки оберігають від занадто швидкого висихання, зрошуючи їх водою.

Рекомендації.
При роботі не можна застосовувати, інструменти і ємності що іржавіють.
Роботи необхідно проводити при температурі повітря від +5° до +30°С. Найбільш ефективний результат досягається при температурі +20°С та відносній вологості 60%. В інших умовах робочі параметри суміші можуть змінитися. У випадку використання штукатурки в нестандартних умовах або для інших цілей, необхідно самостійно провести випробування або проконсультуватися з виробником. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також його застосування в інших цілях і умовах, непередбачених технічним описом.

Примітка.
Штукатурна суміш має лужну реакцію в момент гідратації, тому при роботі необхідно берегти очі та шкіру. У випадку попадання розчину суміші в очі необхідно негайно їх промити великою кількістю чистої води й звернутися до лікаря.

Робочі дані.
Робоча температура (повітря, основи, матеріалів): від +5°C до +25°C.
Строк придатності приготовленого розчину до використання: близько 3 годин при температурі +20°C; близько 1 години при температурі вище +25°C.
Товщина шару: 5-20 мм.
Витрати: близько 1,3 кг/м2 на 1 мм товщини шару розчину.

Зберігання.
Суміш необхідно зберігати у фірмовій герметичній упаковці в сухому приміщенні. Строк зберігання 12 місяців від дня виготовлення, зазначеного на упаковці.

Упакування.
Мішки по 25 кг.

Технічні характеристики.
Пропорція суміші 0,18-0,20 л.води/кг
Витрата суміші на 1 мм товщини шару ~1,3 кг/м2
Рекомендована товщина шару від 5 до 30 мм
Час придатності розчину до використання 1 година
Час тужавіння розчину min 24 години
Адгезія до основи min 0,5 МПа
Марочна міцність min 10 МПа
Морозостійкість min 50 циклів
Температура підстави від +5° до +30°С
Температура експлуатації від -30° до +85°С

E-mail: kleyzer@ukr.net

Характеристики
Производитель   KLEYZER
 • Цена: 70 грн.